Distinkt design. Premium og Gartner har ny dansk design, med dører, vinduer og andre detaljer lakkert i svart. Dette ger drivhusene et distinkt uttrykk.
Stabil ramme
Den nyutviklede rammen på Premium og Gartner har kraftige rørprofiler i aluminium, som gjør drivhusene meget stabile og garanterer at du får et drivhus med lang livslengde.
Dobbel slag-/stalldør er standard
Døren på Premium og Gartner er nedsenket i sokkeln, hvilket gjør terskelen lavere enn på de fleste andre drivhus. Dette gjør drivhuset lettilgjengelig og det er lett å komme inn og ut av drivhuset med for eksempel en trillebår. Den brede doble stalldøren gjør det enkelt å ventilere drivhuset og samtidig holde smådyr utenfor. Døråpningen er hele 135 cm bred. Dørhåndtaket er i rustfritt stål og er utrustet med en integrert lås.
Sokkel
Drivhusene skal plasseres på stålsokkel eller muret/støpt sokkel. Vi anbefaler vår originalsokkel.
Sikkerhetsglass eller isolasjonsplast
Begge modellene finnes med 3 mm sikkerhetsglass, ekstra trygt og holdbart sammenlignet med vanligt glass, alternativt 10 mm isolasjonsplast. Monteringslist medfølger.
Takrenne og nedløpsrør inngår
Den skjulte takrennen har et utfellbart lokk som forenkler når du skal rense takrennen og nedløpsrøret for løv.
Vakre detaljer
Mye fokus har blitt lagt på detaljene ved utformingen av Premium og Gartner. Møneprofilen avsluttes f.eks. med et spir som alltid inngår. Mønedekorasjon er valgfritt.
Velg sokkel
Stålsokkelen er 12 cm høy og leveres med nedstøpningsjern. Gir et mer stabilt drivhus og enklere montering.
Velg lakkering i antrasitt grått
Mot et pristillegg kan du få drivhuset lakkert i antrasitt grått. Detaljer som dører og vinduer er alltid svarte.
Velg mønedekorasjon
Den svarte mønedekorasjonen gir drivhuset et elegant utseende.